X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
یک وبلاگ خوشمزه و کم کالری دست نوشته های یک رشتی
سه‌شنبه 7 مهر‌ماه سال 1388 ساعت 06:55 ق.ظ

سلام دوستان پایداری من . 

از اینکه با تمام سختی ها و وسوسه ها مراعات میکنین و فکر زیباییتون و سلامتیتون هستین ممنونم !! 

بعضی وقتا فکر میکنم که ارزش ها انسان کم شده و فقط ظاهر آدما اهمیت پیدا کرده! و دیگه کسی واسه ی یک قلب مهربون تره هم خورد نمی کنه ! اما واسه یک هیکل سکسی همه هرچی دارن هم میدن ! من هم داشتم به این عقیده که جهان به پوچی می ره و ارزش ها داره ضد ارزش میشه فکر می کردم .اما الان به نظرم می یاد که یکم بی انصافییه که اینجوری بخوام راجبع دنیا قضاوت کنم! یک بار از سید پرسیدم اگه من مثلا ناشنوا بودم با من ازدواج می کردی؟ 

بهم گفت اصلا سوالت اشتباه من تورو همین جوری که هستی با همین قیافه با همین ظاهر و خانواده پسندیدم اگه هر کدوم اینا یی که داری رو اگه نداشتی یک آدم دیگه بودی و شاید من اون آدم دیگه رو نپسندم!! اگه بی طرفانه فکر کنیم می بینیم راست میگه!!   

من همیشه گل رو به عنوان بهترین موجودی که خدا خلق کرده میشناسم چون گل هیچ کاری در جهان نمی کنه فقط خدا آفریدتش که زیبایی بده به جهان و این خیلی مهمه! و نشون میده که زیبایی چه قدر برای خدا مهم پس برای من هم بایید مهم باشه! 

نکته دیگه اینکه واقعا شرایط فیزیکی آدم روی شرایط روحی شم اثر میزاره!!! اگه تمیز و آراسته باشه آرامش بیشتری داره اگه هیکل خوب داشته باشه اجساس نمی کنه کسی داره به چشم تحقیر نگاش می کنه پس با اعتماد به نفس تره ! 

 

نتیجه : زندگی زیباس ای زیبا پسند   زیبا پسندان به زیبایی رسند!!  

 

توضیح مهم: اینها نظرات شخصی بنده است ممکن درست نباشد! 

 

صبحانه۳ تکه نان +عسل۲۰۰
م.وآلو بزرگ۱۰۰
نهار۲ تا نون با ماست۱۵۰
م.وآلو۵۰
شام ماهی سالمین ۲۰۰
آب۵
ورزشنکردم
محخوب
کالری کل۷۰۰
عملکرد از ۱۰۰۷۰