یک وبلاگ خوشمزه و کم کالری دست نوشته های یک رشتی
یکشنبه 12 مهر‌ماه سال 1388 ساعت 08:49 ب.ظ

وای بچه جاتون حسابی خالی بود کنسرت شکیلا خیلی خوب بود توی یک کلمه باید بگم بشدت شکیل و خانوم بود من اولین بارم بود که می رفتم کنسرت و واقعا از برنامه دیشب خیلی راضی هستم ما ۳۵ دلار نفری پول داده بودیم و واقعا می ارزید!برنامه به مناسبت جشن مهرگان بود جشن مهرگان جشنی بوده برای آغاز فصل پاییز و درو محصول و همچنین چون پاییز برای عاشقان بسیار دلگیره روز شروع پاییز و جشن می گیرن که عاشقان خیلی هم دلگیر نشن!!! 

اما راجبع کنسرت :شکیلا توی قسمت اول برنامه یک لباس صورتی مدل ماهی پوشیده بود و بسیار هم پوشیده بود با گوش واره ها ی بزرگ و بلند و موهای چتری هایلایت شده خیلی زیبا و متین شده بود و به نظرم کمی هم لاغر تر شده! قدش خیلی کوتاه هست و برای همین خیلی هوشمندانه تمام گروه کنسرتش هم قد کوتاه انتخاب شده بودن !  

شکیلا وقتی می خواست آهنگ عاشقانه بخونه می گفت زوج ها دست های همو بگیرن و از این آهنگ لذت ببرن و وقتی که خواست امشب در سر شوری دارم رو بخونه گفت حالا اوناییی که سر آهنگ قبلی روشون نشده بود این بار دستای همو بگیرن و من و تمام دوستامون چشم دوخته بودیم به دوستمون که ۲ تا پسر عاشقش شدن البته فردین نیومد بود به نفع بابا لنگ دراز کشیده بود کنار  

خلاصه ما این دوستامونو نگاه کردیم که ببینیم که اینا بالاخره دستای همو میگیرن یا نه بعد در کمال تعجب دیدیم که بابا لنگ دراز داره گریه می کنه و لیلی قصه سرشو انداخته پایین!!! دیگه موضوع خیلی جالب شده بود لیلی  و بابا لنگ دراز با ۲ نفر فاصله پیش ما نشسته بودن خلاصه تا نیمه اول برنامه دیگه ما همش این ۲ تا رو مثل ضاییع ها نگاه می کردیم!!! 

توی برک رفتیم که ساندویچی چیزی بخوریم  فهمیدیم که این بابا لنگ درازه اومد دسته لیلی رو بگیره که با مقاومت لیلی مواجه شده و زده زیر گریه خرس گنده!!! همشم تو فکر بود اصلا با ما حرف نمی زد اما خیلی به ما حال داد چون می خواست واسه لیلی سی دی کنسرتو بخره که شکیلا امضا کنه ولی روش نشد فقط برای لیلی بخره واسه ما هم خرید ای !!!!! 

خلاصه آخره برنامه هم به ما یک تی شرت هایی هدیه داد  که روش عکس ندا بود و نوشته بود آزادی برای ایران البته به انگیلیسی . 

خلاصه کلی عکس گرفتم توی فیس بوک دارم اگه فیس بوک دارین اددم کنین 

صبحانهآب هندونه +۱واخد نون عسل+۱سیب کوچک۵۰+۱۰۰+۵۰=۲۰۰
م.و۰۰
نهار۰۰
م.و
شام۱ سیب+۱ تیکه پیتزا +نون با گوشت چرخ کرده +ماهی۷۰+۱۰۰+۲۰۰+۱۰۰=۴۷۰
آبمور دن ۳ لیتر
ورزش
محخوب
کالری کل۶۷۰
عملکرد از ۱۰۰۷۰
با